Problemet me menaxherin, ish e dashura e Rinor Hykollit, Arta Memedi i reagon Taynës: Provo bashkëqytetarin tënd Burdushin

0
406

Këngëtarja dhe reperja nga Tetova, Arta Memedi, ka bërë një deklaratë me ironi për problemet e Taynës me ish-menaxherin e saj, Atdhe Hykollin.

Në një postim në InstaStory, Arta Memedi ka përmendur Ligjin e Tërheqjes, për të cilin Tayna ksihte thënë se është ndikues në sukseset e saj në muzikë.

“Duke manifestuar Karmën. Ligji i tërheqjes nuk po funksionojka më.

Ndoshta duhet të provosh bashkëqytetarin Burdushin, nivel i tjetër i idiotësisë, #StopSehireve”, shkroi Arta.

Tayna dhe Arta përndryshe kanë një histori të gjatë rivaliteti, ku kjo e fundit e kishte akuzuaer se i kishte marre te dashurin sa ishte ne lidhje me te.

Shiko foton:

Leave a Reply