Ish e dashura e Getinjos shfaqet tepër zonjë

0
136

Ishin njëri ndër çiftet më të përfolur dhe më të dashur gjatë sezonit të parë të BBVK1.

Bëhet fjalë për Getinjon dhe Vivien, shkruan InfoKosova.

Edhe pse u shfaqen mjaftë të dashuruar çifti duket se nuk i mbijetoj presionit dhe vendosen të ndajn rrugët.

Në fotografinë e fundit Vivien qenka berë mjaftë bukuroshe duke u shfaqur edhe shumë zojë.

Kujtojme se Getinjo doli me vet deshir nga BBVK ndersa Vivian u eleminua.

Leave a Reply