Prizren | Ankohet në Polici se i është vjedhur lapidari i varrezave të familjares së saj

0
221

Një grua nga Prizreni ka raportuar se në mes të datave 25 shkurt dhe 10 mars 2023 nga persona të panjohur është vjedhur lapidari i varrezave familjare të saj.

Siç është thënë në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja është iniciuar si “Vjedhje e rëndë”.

Tutje është treguar se rasti që ka ndodhur në rrugën Mehmet Hasi po vazhdon të hetohet./Kallxo

Leave a Reply