Oriola Marashi “i vë zjarrin” rrjetit me foto provokuese nga plazhi

0
172

Modelja e njohur Oriola Marashi, është tejet aktive në rrjetet sociale, gjithmonë duke ndarë momente nga përditshmëria e saj dhe jo vetëm.

Këtë herë ajo ka vendosur të ndajë me ndjekësit disa fotografi nga pushimet që po kalon.

Duke pozuar në bikini, bukuroshja nuk ka lënë asnjë dyshim për format e saj perfekte.

Në këto imazhe, Oriola tregon një trup të tonifikuar dhe një stil të pakrahasueshëm që asaj gjithmonë i ka hije teksa shfaqet buzë një gjiri në plazh.

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here