Me postimin e fundit Adelina Tahiri j’au boni shah-mat

0
110

Këngëtarja Adelina Tahiri, po vazhdon pushimet verore.

Së fundmi, përmes rrjetit social Instagram ajo ka postuar shumë fotografi duke ekspozuar jetën luksoze që bën.

Këngëtarja gjithashtu ka vendosur që njëherë e mirë t’iu jap fund edhe thashethemeve në lidhje me martesën e saj.

Ajo ka publikuar foto me partnerin e saj nga pushimet me mbishkrimin ‘’Përgjithmonë dhe pas saj’’.

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here