S’ka më bel për dy kollan? Tayna ka shtuar peshë gjatë karantinës (FOTO)

Gjatë qëndrimit të izoluar, përveç që mund ta kalojmë kohë me familjen dhe me më të dashurit tonë, ajo ka edhe anën...

Në ditëlindjen e 26-të, Fifi publikon duetin me Remzie Osmanin

Ashtu siç e kishte menduar e realizoi. Në ditëlindjen e 26-të saj, Fifi ka publikuar projektin e saj më të ri në...

Remzia përplaset me komentuesin në Instagram

Këngëtarja Remzie Osmani është pa dyshim, ndër më të dashurat e më të pëlqyerat në estradën shqiptare. Tërësisht larg...

Kjo është kënga me të cilen vajzat e qajnë tradhëtinë (VIDEO)

Tregu muzikor kosovar është i bujshëm, por është mëse e çuditshme se si vështirë po bëhen këngë që po i rezistojnë kohës,...

Taynas i bien qerpikët, mbetet pa to pasi qendrat estetike janë mbyllur

Për shkak të parandalimit të përhapjes së koronavirusit, janë mbyllur të gjitha lokalet, përfshirë edhe qendrat estetike. E gjithë...

Plot video seksi, reperi Fero rrëfen flirtet me koleget dhe xhelozinë e Arbenitës: Jam...

Në një intervistë 60 sekonda për “Prive” reperi me origjinë nga Kosova, Fero ka treguar shumë detaje në pak kohë. I pyetur...

Prej kohësh e ndarë me Albi Nakon, Klaudia Pepa tregon me kë po e...

Prej disa vitesh, balerina Klaudia Pepa është zhvendosur në Itali, ku po zhvillon karrierën e saj, duke qenë pjesë e disa nga...

Kishte ngecur në SHBA, Aurela Gaçe kthehet pranë të bijave: Prisja çdo ditë për...

Këngëtarja Aurela Gaçe është kthyer në Shqipëri pasi kishte ngecur në SHBA, për shkak të rrugëve të mbyllura prej Covid-19.

“Mos u dëshpëroni, shfrytëzojeni kohën për tu mbushur me energji”- Capital T jep mesazhin...

Por këngëtari, ndërsa zhvilloi një pyetsor me fansat në Instagram qëndrimit izoluar në shtëpi, foli për martesën. Capital u...