Aksident trafiku në Suharekë, vetura përfundon jashtë rrugës

0
216

Një vetaksident është raportuar të ketë ndodhur pak më parë në magjistralen Suharekë-Prizren.

Saktësisht në fshatin Gjinoc një veturë është vetaksidentuar dhe e njëjta ka përfunduar jashtë rrugës.

Lidhur me aksidentin nuk janë dhënë detaje shtesë.

Në pamjet e publikuara në media shihet se dëmet që ka pësuar vetura janë të mëdha.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe ekipet emergjente./Lajmi.net/

Leave a Reply