A mund ta besoni se ky bark i Aurela Hoxhes ka mbajtur dy fëmijë?

0
138

Është nënë e dy fëmijeve dhe vazhdon të mbetët nder modelet më të kërkuara.

Po, po e besoni ose jo ajo është nënë e dy fëmijeve.

Bukuroshja ka publikuar fotografi nga plazhi dhe barku i saj mori shumë vemendje të madhe.

Shume fansa e përkëzuan për trupin e saj të bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here