Xhensila vishet në të shkurtra, eskpozon format e bollshme

0
135

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të komentuara në vend.

Kjo për shkak të profesionit si këngëtare por edhe jetës së saj private.

Ndarja e saj me Bes Kallakun pas disa viteve martesë bëri bujë në rrjet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto veshur me komplete të shkurtra dhe duket mahnitëse./IK

Shiko fotot:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here