Vildane Zeneli ‘çmend’ rrjetin, tregon format e bollshme në bikinet e vogla

0
287

Modelja dhe influencierja kosovare e rrjeteve sociale, Vildane Zeneli është shfaqur me një set të fotografive me një veshje mahnitese.

Edhe në këtë veshje ajo ekspozon format e saj trupore, duke theksuar gjoksin e saj.

“Xhavahiri shqiptar”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se ditë më parë modellja i la pak vend imagjinatë ku pozoi me një veshje ngjyrë vjollcë ku vinte në pah format e saj të kolme!

Shiko fotot:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here