Tre klube të Premier League pas Abraham, Roma nuk pranon më pak se 52 mln euro

0
199

Tammy Abraham mund të largohet nga Roma në rast se trajneri, Jose Mourinho do t’u japë lamtumirën “verdhekuqve”.

Sipas raportimeve të medieve italiane, trek lube të Premier League kanë shfaqur interes për anglezin.

Sulmuesi është duke u vëzhguar nga Arsenal, Brentfort dhe Aston Villa, me të tre klubet që janë të gatshëm për të nisur negociatat me Romën.

Megjithatë klubi italian nuk ka ndër mend ta lërë Abraham të largohet në rast se nuk arkëton plot 52 milionë euro.

Leave a Reply