Shifra alarmante, 70 aksidente dhe mbi 2300 gjoba trafiku për 24 orë

0
67

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh që janë shqiptuar 2340 tiketa për kundërvajtje.

Ndërsa, janë regjistruar 70 aksidente trafiku, 45 prej tyre janë me dëme materiale dhe 25 më të lënduar.

Po ashtu, PK-ja ka njoftuar se ka arrestuar edhe 12 persona në 24 orë, përcjell IndeksOnline.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here