Rrihen katër vajza në Prizren, dy prej tyre bëhen për spital

0
124
Foto: Arkiva - Ilustrim

Katër vajza janë rrahur në Prizren të martën.

Policia në raportin 24-orësh ka njoftuar se si pasojë e rrahjes dy prej tyre kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar.

Leave a Reply