Rama tur dy ditor në Ballkan, në fokus Procesi i Berlinit dhe “Open Balkan”

0
127

Kryeministri Edi Rama do të nisë një tur dy ditor ballkanik.

Kreu i qeverisë do të zhvillojë takime me krerët e shteteve përkatëse në kuadër të Proçesit të Berlinit dhe për të ardhmen e nismës “Open Balkan”.

Së bashku me një pjesë të kabinetit të tij qeveritar, brenda 24 orëve, Rama do të ndalojë në Beograd, Sarajevë, Prishtinë, Shkup dhe Podgoricë.

/04 Online

Leave a Reply