Dy këngëtarët e njohur po bëhën prindër për herë të parë?

0
153

Venera dhe Lind Islami, muaj më parë kurorzuan dashurinë e tyre me martesë.

Dyshja janë shumë active me projekte të reja.

Në projektin e fundit të tyre “One Love”, fansat aludojnë se çifti janë në pritje të ëmbël.

Kjo bazuar në barkun e rrubullaksuar të Venerës.

Dyshja nuk e kanë konfrimuar më ndekësit edhe pse urimet për një foshnje i marrin në cdo paraqitje në publik./Kosovarja/

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here