Di Maria dhe Paredes largohen nga Juventus

0
84

Nuk do të ketë ndryshime të planeve sa i përket të ardhmes së Angel Di Maria dhe Leandro Paredes, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Të dy futbollistët do të largohen nga Juventus në përfundim të sezonit.

Paredes do të kthehet tek Paris Saint Germain, ndërsa Di Maria do të jetë lojtar i ri dhe në kërkim të një klubi të ri.

Leave a Reply