Modelja 23-vjeçar nxjerr virgj*rinë në ankand, ia ble politikani për 2 milionë Pound

Fenomeni i shitjes së virgj.ërisë është kthyre në një trend global gjatë viteve të fundit. Të njëjtën gjë ka...

Afërdita Dreshaj merr dhuratën luksoze para ditëlindjes, nuk do ta besoni nga kush…

Afërdita Dreshaj është një ndër këngëtaret dhe modelet më të preferuara për publikun shqiptar, kosovar dhe jashtë tyre. Këngëtarja...

U kapën MAT! Pra, Luana nuk është vetëm me Krenarin për pushime?!

Pas publikimit të këngës “Yalla Habibi” me këngëtarin e famshëm Faydee, Luana vendosi të kalonte disa ditë pushime dhe u largua nga...

Si u ‘përçanë’ miqtë besnikë të Top-it? Xhemi, Eno dhe Arbana s’duken të jenë...

Miqësia shumë e përfolur mes moderatorëve më të njohur të Top Medias, Arbana Osmanit, Xhemi Shehut dhe Eno Popit duket të ketë...

“S’të ka lënë mendja”, pas këtij mesazhi Rezarta Shkurta s’duron më, rrëfen gabimin më...

Rezarta Shkurta gabimin më të madh të jetës, cilëson përfshirjen e nënës së saj në rrjete sociale! Rezarta Shkurta...

“Vetëm ju s’keni fjetur me mua”, Ervin Kurti ‘shtang’ binjakët Veshaj

Ervin Kurti është shprehur ndaj Romeos dhe Donaldit, dy binjakëve: “Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua”.

A mund të ndodh bashkpunimi në mes Vjollca Haxhiut dhe Taynas

Nijet për bashëpunime të shumta, njëri nga këngëtarët që Vjollca zgjedh është Meda por edhe Sinan Hoxha dhe shumë të tjerë.

Këto gjëra i kërkon nga jeta Kejvina Kthella, njëra është…

Kërkesat në jëtë i keni gjithësecili, por edhe modelja e bukur ka këto kërkesa nga jeta. Modelja e njohur...

Ka kohë se keni parë Ryvën kështu, ja si po duket ajo…

Ryva ka një kohë që po i jep përkushtim të madh pamjes dhe daljeve publike, e këtë radhë ajo më bukur se...

Tuna sërish shtatzënë

Është nënë e një djali të cilën e pagëzoi me emrin Tian, por Tuna përveç që është unike në të këmduar dhe...