Jennifer Lopez si Kida, publikon dy këngë me një klip

Këngëtarja e njohur amerikano-latine, Jennifer Lopez  sonte ka lansuar këngën e saj më të re “Pa ti” dhe “Lonely”. E veçanta e...

Reagimi i Leonora Jakupit pas arrestimeve të djeshme

Leonora Jakupi ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në OVL-UÇK. Hetuesit e Gjykatës Special kanë kryer sot bastisje në ...

Duke kërcyer me tezen nën ritmet e çiftelisë, Bebe Rexha sjell në shqip këngën...

Këngëtarja e njohur  me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi përmes llogarisë së saj në Instagram një video të këngës së...

Fifi dhe Eneda bëjnë paqe me njëra-tjetrën, këngëtaret lënë pas kunjat e Këngës Magjike

Një vit pas natës finale të edicionit të 21 të “Këngës Magjike”, dy protagonistet e festivalit, Eneda Tarifa dhe Filloreta Raçi, e...

“Ich liebe”, Kida & Libi

Liberta Spahiu dhe Kida përveç një interviste me plot detaje, kanë sjell për fansat edhe një fotosesion.

Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bëjnë ‘XING’ me veshjen/ Kujt i shkon më shumë...

Dy këngëtaret më tërheqëse të ekranit, Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi kanë bërë ‘xing’ me të njejtin fustan. Cdo veshje e tyre është mjaftë...

I publikoi mesazhet, aktorja e ‘Portokallisë’ i përgjigjet Altin Bashës

Pak ditë më parë aktorja Egla Ceno deklaroi largimin nga spektakli i “Portokallisë” për shkak të mospërputhjeve në ide me regjisorin, Altin...

Shqiptarja e cila u bë supermodele nga një pastruese

Nëse do të shohim Instagramin e saj, do të përballemi me një vajzë, e cila bën një jetë luksoze që të gjithë...

Larg syve të të gjithëve, Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacajt në...

Ish-deputeti Mark Frrokui i ka propozuar për martesë Rudina Dembacajt dhe kjo e fundit i ka thënë po. Në...

Motrat Mustafa publikojnë këngë për kurbetqarët

Motrat Mustafa janë ndër këngëtarët më të dalluara në skenën muzikore. Ato në të shumtën e rasteve qëndrojnë në...