Flet protagonistja e videos virale “O shac”

Dashuria mes tyre është më e madhe se gjithçka tjetër. Dhe këtë ndjenjë nuk e kanë problem t’ia shprehin...

Çmenduria nga India/ Ka 95 vite pa prerë flokët, burri konsiderohet perëndi…(Foto)

Një 95-vjeçar nderohet si perëndi nga banorët e një province në Indi. Burri i identifikuar si Doddapalliah, nuk i...

Mësoni parashikimin e horoskopit për sot

Në dashuri duhet të përmirësoni situatën dhe të zgjidhni disa probleme të komplikuara. Përmirësim do të ketë edhe në punë, ku do...

Në Maqedoni lejohen dasmat e ndalohen vallëzimet, përpos nuses e dhëndërit

Nusja e dhëndri do të luajnë valsin e parë, por mysafirët nuk do të mund të kërcejnë valle. Dasmat...

Çifti belg që ka vendosur të eksplorojnë botën krejtësisht nudo

Çiftin belg Nick dhe Lins De Corte, pandemia e koronavirusit e gjeti në Meksikë, duke mos pasur mundësi të kthehen në Evropë.

3 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat gjatë ditëve të ardhshme

Këto tre shenja të Horoskopit do të marrin energji pozitive dhe për këtë arsye do të kenë disa ndryshime qoftë në aspektin...

Rreth 1 milion e 380 mijë shtetas të Kosovës vizituan Shqipërinë në vitin 2020

Numri i qytetarëve nga Kosova që kanë vizituar Shqipërinë për vitin 2020 është 1.379.360 persona. Megjithëse me një rënie prej 38.6% krahasuar...

A do të ketë një valë të dytë të koronavirusit? Flasin shkencëtarët: Ja çfarë...

Zyrtari kryesor i mjekësisë në Angli ka paralajmëruar se vala e dytë e rasteve të koronavirusit mund të jetë “më e rëndë”...

Trondit shkenca: Trupi i vdekur do ngrijë dhe ngjallet pas disa kohësh. Realizohet rasti...

Lajmi i madh vjen nga Britania e Madhe. Një gjykatës britanik ka dhënë një vendim historik, por edhe shumë...

”E kam zemrën copa copa”/ Dhëndri humbi jetën para dasmës, nusja realizon fotot me...

Debbie Gerlach, një vajzë nga Arizona e Amerikës është duke u sprovuar me dhi mbjen më të madhe, atë të humbjes së...