Syzet që Oprah i mbajti gjatë intervistës me Meghan dhe Harry, janë bërë hit...

Syzet që e famshmja Oprah Winfrey i ka mbajtur gjatë intervistës me princin Harry dhe gruan e tij, Meghan Markle, janë bërë...

Ja kur një toner i duhet vërtet lëkurës suaj

Të gjithë e dinë tashmë se çdo rutinë bazë përmban tre produkte kryesore: një larës, një hidratues dhe një mbrojtës dielli. Më...

Arsyet pse lëkurës suaj i duhet kaq shumë vitamina C

Vitamina C është një vitaminë e tretshme në ujë, e cila luan një rol të rëndësishëm në organizmin e njeriut. Përpos kësaj,...

Sa shpesh duhet t`i prisni flokët

Eshtë gjithmonë e njëjta dilemë. Nëse i prisni shpesh do ta keni më të vështirë t`i zgjasni, nëse i prisni më rrallë,...

Shumë femra këtë e bëjnë gabim: Këshilla për vizatimin e vetullave

Vetullat janë shndërruar në elementin kyç në fytyrë, nëse i theksoni si duhet. Ato tashmë janë një shtesë në modë, e yjet...

Stimulojeni rritjen më të shpejtë të flokëve, duke ndjekur këto këshilla të thjeshta!

Flokët e gjatë e të shëndoshë janë ëndërr e pothuajse secilës femër, ndërsa, për t'ju ndihmuar në rritjen më të shpejtë të...

Mos e bëni më këtë gabim! Ja pse nuk duhet t’i lyeni kurrë flokët...

Është e thjeshtë për t’u përdorur, kushton pak lekë, kursen kohën që mund të rrish në sallon, por ka disa arsye pse...

Trajtimi ideal i cili do t’ju shpëtoj nga papastëritë e fytyrës

Shpëtoni një herë e mirë nga papastërtitë në fytyrën tuaj. Kujdesi për fytyrën është kthyer në një sfidë të...

4 gjërat që bëjnë ndryshe vajzat me lëkurë të pastër

Kush nuk do të ketë lëkurë të bukur e të pastër? Të gjitha duam ta kemi dhe e dimë që nuk është...

Lyerja e flokëve në formën e shkëlqimit që na jep plazhi, trendi për verë

Ndërsa duket shumë e mundshme që të jeni në një plazh së shpejti, flokët me shkëlqim të pushimeve janë këtu për t’ju...