Zana Avdiu na prezanton me nënën, shihni sa ngjajnë

0
273

Zana Avdiu, e njohur për veprimtarinë e saj gazetareske dhe aktiviste në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të veçantë në ditët e fundit.

Ajo ka publikuar një foto të rrallë ku shfaqet bashkë me personin më të rëndësishëm në jetën e saj, nënën.

Kjo pamje sjell një ndriçim të veçantë mbi lidhjen e ngushtë midis Zanës dhe nënës së saj, shfaqur nëpërmjet një ngjashmërie të theksuar fizike.

Kjo reflekton edhe më shumë në ndjenjat e thella të dashurisë dhe respektit të Zanës për familjen e saj.

Përpos veprimtarisë së saj publike, ajo vazhdon të ndajë frymëzim dhe momente të ndryshme nga jeta e saj personale me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Shiko foton:

Leave a Reply