Vishet me fustan provokues e pa jelek, Mimoza i vë ‘zjarrin’ meshkujve!

0
475

Këngëtarja shqiptare Mimoza Shkodra ka qenë e qetë në skenën muzikore për një kohë të gjatë, por është ende e shquar për paraqitjet e saj të ngrohta dhe tërheqëse në skenën sociale.

Duke qenë në një jetë të larmishme mes Kosovës dhe Zvicrës, ajo vazhdon të jetë aktive në dasma dhe ahengje, duke shkëlqyer me stilen e saj unike.

Në një postim të fundit, Mimoza ka shkaktuar valë të mëdha në rrjetet sociale pasi ka ndarë një video ku shfaqet si nuse.

Veshur me një fustan të gjatë dhe të hapur, ajo ekspozon linjat e saj trupore në mënyrë tërheqëse, duke i vënë zjarrin meshkujve.

Por, më e befasishmja është se ajo nuk ka veshur fare të brendshme, e cila shton një dozë të ekspozimit dhe provokimit të pamjes së saj.

Me këtë paraqitje tërheqëse dhe tërheqëse, Mimoza nuk ka dyshim se do të bëjë të pranishmit të ndiejnë emocione të forta.

Pamja e saj i bën të gjithë të mbeten të mahnitur dhe tërhequr, duke e bërë atë një ikonë të stilit në botën e showbiz-it shqiptar.

Shiko videon:

Leave a Reply