I nxjerrin foto përpara ndërhyrjeve, Loredana bën reagimin që nuk pritej

0
278

Nëpër rrjete sociale qarkullojnë jo pak foto të personazheve publike para dhe pas ndërhyrjeve që mund të kenë kryer në pamjen e tyre.

E kështu ka ndodhur edhe me Loredanën.

Një llogari në Instagram kishte ndarë një foto të reperes se si dukej në foto dhe si dukej në të vërtetë.

Mirëpo i papritur ishte reagimi i saj, pasi Loredana vendosi “t’i vriste me dashuri” teksa komentoi emojin e një zemre në këtë postim.

Shiko foton:

Leave a Reply