Gazetares së sportit ia godet të pasmet prononcuesi

0
406

Gazetarja e sportit Amy Christophers, u vu në një pozitë tejet të palakmueshme teksa po merrte një deklaratat pas garës së kalërimit në Britaninë e Madhe.

Ajo i pyeti disa persona për përshtypjet rreth garës dhe njëri nga ta filloi të imitonte kalërimin.

E përveç kësaj gazetarja u godit në të pasmet.

Gazetarja është ndjerë e turpëruar nga veprimi i burrit.

Amy Christophers, tha se nuk pret që ajo të shkojë në punë dhe ta godasë një burrë i huaj.

“U ndjeva e turpëruar. Pasi u ndalën kamerat, u ktheva dhe e pyeta: “A mendon vërtet se ishte e veprim i duhur?” Nuk pres të shkoj në punë dhe të më godasë një i huaj në të pasmet”, tha Christophers.

Video e plotë:

Leave a Reply