Deponohen para të falsifikuara në një bankë në Prizren, policia po e heton rastin

0
187

Në një bankë në Prizren dyshohet se janë deponuar para false.

Deponimi dyshohet të jetë bërë nga klient të ndryshëm, shkruan 04 Online

“Rr. Ekrem Rexha, Prizren 17.07.2023 – 12:00. Ankuesi mashkull kosovar zyrtar i bankës ka informuar se nga klient të ndryshëm janë deponuar 430 € valuta të ndryshme të cilat dyshohet të jenë të falsifikuara. Monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policise së Kosovës./04 Online

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here