Luana shfaqet e veshur shkurt, tregon këmbët e gjata seksi (FOTO)

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka postuar sot disa foto që tregojnë se si ajo po i kalon ditët e karantinës.

“Ohhh vdiq për pak …”- Olta Gixhari kthehet pas në kohë. Publikon foto me...

Olta Gixhari është bërë nostaligjike ndërsa qëndron e izoluar. Aktorja ka hapur arkivat dhe ka kujtuar periudhën e plazhit...

Nga karantina Mc Qoppa ka një pyetje për ndjekësit e tij (VIDEO)

Në Prizren dhe jo vetëm, ai njihet si ikona e repit dhe hip hopit. Këngët e tij tashmë janë bërë hite.

Labinot Tahiri ndan 5 mijë euro për fondin e Qeverisë Kurti

Fondacioni i propozuar dje nga kryeministri Kurti, ka filluar të mbushet. Ani pse dje kryeministri kërkoj ndihmën e diasporës, ndihma e parë...

Nuk do ta besoni çfarë ndryshimi ka bërë Sinan Vllasaliu (FOTO)

Ditët e izolimit e kanë ‘detyruar’ Sinanin të bëjë një ndryshim në pamje. Këngëtari Sinan Vllasaliu po qëndron po...

Pozon nudo Oriola Marashi, foto e saj po bën xhiron nëpër rrjetet sociale (FOTO)

Ani pse e fshiu, vazhdon të qarkulloj në rrjet foto ku Oriola shfaqet lakuriq në vilë. Modelja Oriola Marashi...

Modelja shqiptare ndez rrjetet: Publikon foto nga vaska e mbuluar në petale trëndafilash (FOTO)

Belinda Dragoti është një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Mesa duket, edhe pse në karantinë ajo po i shijon në...

Gjëja më e mirë e karantinës? Ermal Fejzullahu flet hapur: Kam hequr dorë nga...

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka folur sot për jetën e tij në karantinë, ku ka treguar se si kalon ditën.

Me shokun gjysmë të zhveshur, Armina Mevlani poston momentet e paharruara: Festonim si kafshë,...

Bloggerja Armina Mevlani risjell shpesh poza të vjetra në rrjete sociale, duke rikujtuar kohët e bukura dhe momentet e paharrueshme. Kësaj radhe...

“Sa doja t’i puthja duart”, Bes Kallaku përlot me dedikimin për Ijen, e takon...

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka shkuar të takojë për së largu gjyshen e tij, Ijen. Me një dedikim prekës për të,...