Aplikoni këto maska natyrale në shtëpi për flokë të shëndetshme

Nganjëherë shamponët dhe regjeneruesit thjeshtë nuk ndihmojnë, sepse floku juaj ka nevojë për trajtim të veçantë. Në këto raste, natyra ofron më...

Kështu mund t’i lyeni flokët në kushte shtëpie (VIDEO)

Boja ka filluar të dalë, thonjtë po rriten, qimet gjithashtu. Karantina nuk dihet edhe sa do të zgjasë, kështu që është koha...

Dëshironi të ju rriten shpejt flokët, aplikoni këtë maskë

Krejt çfarë ju nevojitet që të keni flokë të shpeshta, të gjata dhe të shëndetshme i keni në kuzhinë. Në vend se...

Ja si mund ta mbani tërë ditën buzëkuqin

A jeni brengosur gjithmonë që nuk mund të jeni në gjendje ta mbani buzëkuqin tërë ditën? Mos u brengosni më, sepse tani...

Një bardhë veze për një fytyrë pa pika të zeza

Ndoshta nuk e dini, por e bardha e vezës ka veti të mbyllë poret dhe të eliminojë sebumin e tepërt. Prandaj këto...

Ja fustanet që do të veshim këtë sezon (FOTO)

Le t’i hedhim një sy veshjeve më të bukura me printe lulesh që stilistët kanë sjellë në pasarela këtë sezon; le të...

Ja disa truke se si t’iu shtoni më shumë vëllim flokëve të holla

Flokët tona, si çdo pjesë tjetër e trupit, kanë nevojë për kujdes të veçantë dhe vëmendje. Flokët e dëmtuara...

Tretmanët natyralë për vetulla të trasha

Vetullat mund t'i japin vulë të veçantë dukjes suaj, sidomos nëse janë mirë të formuara dhe të trasha.

Maska nga majoneza përtërin flokët e thatë dhe të dëmtuar

Efekti i majonezës për flokë është më i fortë sesa efekti i preparateve të gatshme, ku duhet që, një herë në...

Ja si mund t’i bëni buzët e trasha

Dëshironi të keni buzë të plota duke qenë se nuk keni në gen buzët e Angeline Jolie?Në lidhje me këtë vijnë në...