As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

0
335

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar.

Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po shkëlqen.

A ka bërë ndonjë ndërhyrje? Ndonëse ka aludime, fotot flasin vet.

Remzia është gjyshja më e pashme e estrades dhe kjo është mëse e dukshme.

Shiko foton:

Leave a Reply