Vesa në një lidhje të re dashurie

0
436

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliu ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re të dashurisë.

Ajo ka ndarë një Instastory, ku shihet me flokët e saj të kuqe, dhe ka shkruar “Flokë të kuqe, sepse kështu i do ai”.

Kjo ka mjaftuar për të nisur aludimet se bukuroshja është në një lidhje të re.

Kujtojmë se historia e saj e dashurisë me futbollistin Mërgim Berisha bëri bujë të madhe në media gjatë kohës kur e tregoi brenda shtëpisë.

Ajo kishte thënë se ai e ka tradhtuar me shoqen e saj të ngushtë, dhe se pas ndarjes e kishte kuptuar se ishte shtatzënë./Arbresh.info/

Leave a Reply