Vazhdon drama: Pas Azemit dhe Lumbardhit, vajit ja nis edhe Alba

0
827

Pos Azemit dhe Lumbardhit, tani ka filluar të qajë edhe Alba.

Ajo është shprehur se po mundohen ta bëjnë të keqe.

“Më vjen inati që munohen me bë viktimën e me më bë mu të keqe“, është shprehur ajo.

Kanë qenë Meti, Vesa dhe Linda që e kanë ngushëlluar Albën në këto momente.

Leave a Reply