Sara Susuri shpallet kampione kombëtare në “Kampionatin e 84-të Kombëtar për të Rritur” të mbajtur në ‘Elbasan Arena’

0
483

Atletja e Klubit të Atletikës “Prizreni” Sara Susuri është shpallur kampione kombëtare në “Kampionatin e 84-të Kombëtar për të Rritur” mbajtur sot në “Elbasan Arena”.

“Në një konkurencë mjaft të fortë, Sara doli e para në garën 200 m. me rekord personal 25.56 sek.
Në emër të kryetarit Gazi Renaku dhe trajnetëve Bajram Duja dhe Adnan Tahiri, urime dhe suksese në garat e rradhës, shpresojmë me rekord kombëtar!”, thuhet në njoftimin e klubit./04 Online

Leave a Reply