Ilnisa nuk përmbahet as jashtë BBVA, sjell foto intime me Meritonin

0
617

Pas largimit nga shtëpia e “Big Brother Albania 3”, Ilnisa dhe Meriton po jetojnë një romancë të hapur dhe të shëndetshme, duke e shijuar këtë fazë të tyre në maksimum.

Edhe pse ata nuk janë më pjesë e realitetit televiziv, prania e tyre në media është ende e fortë.

Shpesh herë, ata janë kapur në shoqëri të njëri-tjetrit, duke sjellë edhe postime të përbashkëta në rrjetet sociale.

Në një postim të freskët në profilin e saj në Instagram, Ilnisa ka ndarë një foto ku ajo dhe partneri i saj, Meriton, janë duke u puthur.

Në fotografi, ata shfaqen të puthur, ndërsa Ilnisa ka shkruar nën të “Përgjithmonë dhe përjetë”.

Kjo postim ka shkaktuar reaksione të ndryshme në rrjetet sociale, duke shfaqur mbështetjen e fansave të tyre, të cilët janë të befasuar dhe të lumtur për këtë zhvillim në marrëdhënien e tyre.

Romancën e tyre të hapur dhe të ndjeshme, pas largimit nga “Big Brother Albania”, e bënë Ilnisa-n dhe Meritonin subjekt të vëmendjes së mediave dhe të publikut.

Ata vazhdojnë të shfaqen të lumtur dhe të përkushtuar një ndaj tjetrit, duke treguar se marrëdhënia e tyre është në një rrugë të qëndrueshme dhe të lumtur.

Shiko foton:

Leave a Reply