Van Gaal: Mbylljen e sezonit e duan ata që u intereson

Të luhet në verë dhe të mbyllet kampionati apo të ndalet gjithçka dhe të mendohet që tani për sezonin 2020-2121? Debati është...

Interi kërkon ish mesfushorin e Milanit

Pas Stefano Sensit verën e kaluar, Interi është gati të marrë një tjetër futbollist nga Sassulo dhe bëhet fjalë për ish mesfushorin...

Natë “horror” për Ashley Cole, e lidhin dhe i grabisin vilën në Londër

Ish mbrojtësi i majtë anglez Ashley Cole ka rënë pre e dhunës dhe grabitjes në vilën e tij në periferi të Londrës,...

Dermaku: Transferimi te Parma në kohën e duhur!

Kastriot Dermaku do ta mbajë mend gjatë sezonin 2019-2020 pasi ky i fundit ishte sezoni i debutimit të tij në Serie A....

Anulohet në tërësi sezoni në basketbollin e Kosovës

Kryetari i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Arben Fetahu, ka njoftuar se sezoni aktual 2019/20 në të dy konkurrencat është shpallur i...

Zidane po tenton të transferojë Cherkin te Reali

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është duke tentuar të transferojë te klubi madrilen talentin e Lyonit, Rayan Cherki, njofton “Le 10...

Szczesny: Ja çfarë na dhuroi Ronaldo pas kartonit të kuq ndaj Valencias

Ndërkohë që është me pushime për shkak të ndërprerjes së kampionatit, portieri polak i Juventusit, Wojciech Szczesny ka dhënë një intervistë për...

Mourinho zbulon 11 më të mirët që ka stërvitur

Ndërkohë që futbolli dhe çdo sport tjetër në botë është ndalur për shkak të përhapjes me shpejtësi të virusit vdekjeprurës, Covid-19, mediat...

Reali punon për rinovimin me Ramos

Sergio Ramos po luan sezonin e tij të 15 me fanellën e Realit të Madridit, kohë gjatë të cilës ia ka dalë...

Presidenti i Ballkanit i siguron lojtarët dhe stafin: S’ka ulje të pagave e as...

Presidenti i FC Ballkanit, Arsim Kabashi, i ka siguruar lojtarët dhe stafin e klubit se nuk do të ketë vonesa e...