“A thua do të bëjnë faturë pas karantinës”, e ndodhur në dilemë Roza Lati...

Moderatorja, Roza Lati e gjendur përballë ekspozitës së Greg Ramës “Ex Nihilo” në galerinë e Fakultetit të Arteve të Bukura, i është...

IDENTIKE! Jonida Shehu njihet me sozinë e saj gjatë qëndrimit në karantinë dhe ngjashmëria...

Moderatorja Jonida Shehu nuk e kishte menduar se mund të kishte një sozi diku nëpër botë, për më tepër aktoren e njohur...

Djali i ‘Qumilit’ i bën fansat të qeshin, me paraqitjen e fundit (FOTO)

Djali i aktorit të njohur të humorit shqiptar ‘Qumilit’, njëherit edhe partneri më i shpeshtë i tij nëpër skeqet që i realizon...

“Ja kur e humba virgjërinë”, Ina e “Përputhen” flet hapur: Mendoja se s’do martohesha...

Ina Kollçaku e “Përputhen” ka treguar se virgjërinë e ka humbur në moshën 17-vjeçare. E ftuar në emisionin...

Rijad Lecaj në karantinë, me muzikë largon vëmendjen nga Covid-19 (VIDEO)

Këngëtari i njohur nga Prizreni, Rijad Lecaj, pothuajse çdo natë është kujdesur për t'i argëtuar ndjekësit e tij. Tashmë...

Mihrije Braha: Zot runa prej Covid-19 dhe budallëve (FOTO)

Mihrije Braha ka vazhduar me statuat rreth pandemisë, teksa po qëndron e mbyllur në shtëpinë saj. Këngëtarja e mirënjohur...

Lyrical Son me bashkëshorten ndajnë me ndjekësit një moment romantik (FOTO)

Lyrical Son është njëri prej reperëve më të suksesshëm në vend, i cili njihet për shumë projekte muzikore. Së...

Nuk do ta besoni si duket pa grim dhe pa filtra Morena Taraku

Ashtu si të gjithë ne, edhe Morena Taraku është duke i kaluar ditët e karantinës në shtëpinë e saj.

Robert Berisha: Ja me cilën femër shqiptare do të isha mbyllur në karantinë

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, së fundmi ka qenë i ftuar në edicionin e së dielës në “Krejt ka pak”.

“Në këto ditë të zeza, Enca merr pak rreze dielli” (FOTO)

Enca Haxhiu duket se ka humbur durimin e saj nga koronavirusi Këngëtarja ka postuar disa fotografi ku ka dal...