“Në këto ditë të zeza, Enca merr pak rreze dielli” (FOTO)

Enca Haxhiu duket se ka humbur durimin e saj nga koronavirusi Këngëtarja ka postuar disa fotografi ku ka dal...

Tayna dhe Getinjo i kanë gati këngët: Në këtë orë do të publikohen

Reperja dhe reperi Kosovar, Tayna dhe Getinjo kanë bërë gati këngët e tyre të cilat pritet të publikohen sonte, por jo në...

Twerk dhe lëvizje provokuese, ‘tërbohet’ Armina Mevlani! Ulet në gjunjë dhe i bashkohet sfidës:...

Bloggerja Armina Mevlani ka zgjedhur se si të heqë stresin në këto ditë karantine. Sfida më e re...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë sërish bashkë, detajet që s’duhen humbur nga romanca...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë rikthyer sëbashku, pas një periudhe të shkurtër ndarjeje. Duket se këngëtarja dhe aktori kanë dashur t’i...

Luana shfaqet e veshur shkurt, tregon këmbët e gjata seksi (FOTO)

Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka postuar sot disa foto që tregojnë se si ajo po i kalon ditët e karantinës.

“Ohhh vdiq për pak …”- Olta Gixhari kthehet pas në kohë. Publikon foto me...

Olta Gixhari është bërë nostaligjike ndërsa qëndron e izoluar. Aktorja ka hapur arkivat dhe ka kujtuar periudhën e plazhit...

Nga karantina Mc Qoppa ka një pyetje për ndjekësit e tij (VIDEO)

Në Prizren dhe jo vetëm, ai njihet si ikona e repit dhe hip hopit. Këngët e tij tashmë janë bërë hite.

Labinot Tahiri ndan 5 mijë euro për fondin e Qeverisë Kurti

Fondacioni i propozuar dje nga kryeministri Kurti, ka filluar të mbushet. Ani pse dje kryeministri kërkoj ndihmën e diasporës, ndihma e parë...

Nuk do ta besoni çfarë ndryshimi ka bërë Sinan Vllasaliu (FOTO)

Ditët e izolimit e kanë ‘detyruar’ Sinanin të bëjë një ndryshim në pamje. Këngëtari Sinan Vllasaliu po qëndron po...

Pozon nudo Oriola Marashi, foto e saj po bën xhiron nëpër rrjetet sociale (FOTO)

Ani pse e fshiu, vazhdon të qarkulloj në rrjet foto ku Oriola shfaqet lakuriq në vilë. Modelja Oriola Marashi...