Covid-19, bashkë në kohë lufte/ 7 artistë nga mbarë bota performojnë “Bella Ciao”, në...

“Bella Ciao”, kënga e rezistencës, lirisë dhe simbolit të luftës partizane kundër fashizmit, është shndërruar në tingullin e një beteje të re,...

Eros Grezda dhe Oriola Marashi ndajnë karantinën/ Futbollisti: Kalojmë shumë bukur

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare Erios Grezda është duke i kaluar ditët e vetëizolomit në Kroaci së bashku me të dashurën e tij,...

E pyesin “A je e virgjër”, Fjoralba Ponari shuan kuriozitetin dhe le pa fjalë...

Moderatorja, Fjoralba Ponari këto ditë karantine ka zgjedhur t’i kalojë edhe me biseda të sinqerta me ndjekësit e saj në rrjete sociale....

“Kush t’i bën fotot ty??”, Keisi pozon nga makina luksoze, Stresi bëhet ‘xheloz’! I...

Reperi Arkimed Lushaj dhe bashkëshortja e tij Kejsi, duket se janë në rrugë të mbarë, dhe po i rregullojnë marrëdhëniet e tyre.

Sabri Fejzullahu sonte i këndon Prishtinës

Komuna e Prishtinës në bashkëpunim me televizionin Klan Kosova, kompaninë Gjirafa dhe grupin e tifozëve Plisat, janë përkujdesur që në këtë kohë...

“Shkëmb e i patrembur”, u operua një ditë para ditëlindjes, i biri i dedikon...

Endrit Thaçi, djali i Presidentit Hashim Thaçi ka vendosur ta urojë publikisht të atin, i cili sot feston 52-vjetorin e lindjes së...

Labinot Tahiri ndan 10 mijë euro për shqiptarët e Tuzit dhe Ulqinit

Ish deputeti Labinot Tahiri ka njoftuar se nesër do të ndajnë mjete financiare në vlerë prej 10 mijë euro për shqiptarët e...

Çiljeta kthehet ka feja tani, madje mbulohet me shami

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga është mbuluar me shami dhe ka falur namazin, duke mirëpritur kështu ardhjen e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Motra e Encës tregon gjoksin bombastik: Vetëm një ku*vë e keqe… (FOTO)

Uindi Haxhia është një nga emrat që ndiqet në rrjetet sociale, ani pse nuk ka ndonjë profesion që e lidhë me skenën.

“Mos lexoni romane”, botuesja Arlinda Dudaj s’le gjë pa i thënë Ermal Mamaqit

Dy ditë më parë, Ermal Mamaqi ndau një mesazh sensibilizues dhe motivues për njerëzit e ndodhur në karantinë, duke i sugjeruar që...