Yllka Kuqi befason me fotot në dallamë dhe dimi e jelek, duket mahnitëse si nuse

0
97

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi, po bën valë të mëdha në botën e muzikës dhe jo vetëm, pas një paraqitjeje të mrekullueshme në një set fotografik të fundit.

Duke ndryshuar zhanër muzikor dhe duke u përqëndruar më shumë në muzikën popullore, ajo po shfaqet gjithnjë e më shumë si një ikonë e muzikës dhe stilit.

Në këtë periudhë, Yllka është mjaft e angazhuar në dasma dhe ahengje, duke qenë një pjesë e rëndësishme e kësaj skene.

Sipas burimeve, ajo po punon në një projekt të ri muzikor, për të cilin është shumë e pasionuar dhe e angazhuar.

Fotot e fundit të Yllkës, ku shfaqet si nuse me dimija dhe jelek, e bëjnë të pamundur për të mos u admiruar.

Pamja e saj e mahnitshme dhe eleganca që shfaq, e bëjnë atë të duket si një princeshë moderne.

Kjo paraqitje e saj e fundit dëshmon edhe njëherë talentin dhe karizmën e saj të jashtëzakonshme, duke e bërë atë një nga yjet më të ndritshëm në skenën muzikore shqiptare.

Shiko fotot:

Leave a Reply