Sot zhvillohet dueli i dytë i finales së Play-Off, Ylli pret Trepçën në Suharekë

0
136

Sot do të zhvillohet dueli i dytë i finales së Play-Off në Superligën e Kosovës në Basketboll.

Ylli do ta mirëpresë në Suharekë skuadrën mitrovicase, me fillim nga ora 17:00.

Trepça fitoi duelin e parë të zhvilluar në Mitrovicë dhe tani do të kërkojë edhe të dytën për t’u afruar edhe më shumë te titulli.

Suharekasit ndërkohë do të kërkojnë që falë mbështetjes së tifozëve të barazojnë serinë në 1-1.

Leave a Reply