“SL”, kënga më e re nga Azet dhe Zuna

0
241

Rep-artisti i njohur shqiptar, Azet ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga e Azetit është në duet me reperin gjerman dhe bashkëpunëtorin e tij prej vitesh, Zuna, shkruan lajmi.net.

Projektit muzikor titullohet ‘SL’ dhe dyshja ia bashkëngjiten edhe video-klipin ku u përkujdes produksioni Eine Fati Media Group.

Kujtojmë që kënga e fundit e dyshes titullohej “Oeo” dhe ishte në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare, Dhurata Dorën.

Leave a Reply