Reagon Einxhel pas deklaratës që bëri Ledioni për të para mijëra shikuesve

0
304

Ledioni dje gjatë spektaklit ka komentuar banorët që dolën çift nga BBVA.

Ai në formë shakaje përmendi Einxhel dhe Dagz dhe tha:


“Einxhel dhe Dagz, janë martuar ata apo nuk janë martuar, do martohen se shpejti, edhe po su martuan duhet te martohen se e thash unë tani ne BBV”.

Einxhel këtë deklaratë live të Ledionit e mori dhe e publikoj në Instastory edhe poshtë saj ka shkruar:

‘Jo, ne jemi kategoria qe bejme femijet njeher. Gjithsesi Ledion faleminderit per shtysen’ ka shkruaj ajo krahas videos se Ledionit.

Shiko foton:

Leave a Reply