Nuk del asnjëherë nga moda, veshja që do të na shoqërojë gjatë vjeshtës

0
2860

Është veshja perfekte për motin paksa të ftohtë të vjeshtës, nga mëngjesi deri në mbrëmje dhe kombinohet lehtësisht me një bluzë të bardhë apo qoftë dhe me fustane.

Këtë sezon ne po e gjejmë atë në një gamë të gjerë stilesh, nga minimalisti i viteve ’90 tek i prerë dhe modern – të gjitha në materiale luksoze.

Xhiboksi i zi prej lëkure ka treguar sërish se nuk del asnjëherë nga moda. Shikoni disa nga zgjedhjet më të bukura më poshtë:

Leave a Reply