Nora Istrefi e mrekullueshme me fustanin që i vë në pah figurën e admiruar

0
120

Përveçse është ndër këngëtaret më të dëgjuara ndër vite, Nora Istrefi admirohet shumë për dukjen e saj.

Këngëtarja është në mesin e artisteve që veçohen për linjat e tyre trupore.

Artistja së fundmi ishte e ftuar në një dasmë, dhe ka ndarë disa imazhe nga atje.

E veshur me fustan ngjyrë jeshile, që vë në pah hiret e saja, ajo i ka mahnitur fansat e saj të shumtë.

Sa i përket anës muzikore, Nora po e shijon suksesin e këngës që e solli para dy ditësh në bashkëpunim me NRG BAND, “A ke gjet tjetër”.

Kujtojmë se ky nuk është dueti i parë i dyshes, ata para një viti sollën “Ki mem lyp me m’pa”, këngë kjo që u shëndrrua në hit, dhe numëron është dëgjuar 15 milionë herë në You Tube./Arbresh.info/

Leave a Reply