A po lind një romancë mes Albës dhe Ganisë?

0
181

Akoma nuk janë bërë një javë prej që kur ka filluar edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova, por atmosfera brenda shtëpisë po shkon duke u ngrohur.

Bashkë me atmosferën, edhe Gania e Alba – kjo pasi që dyshja janë parë duke flirtuar përsëri.

Dyshja janë parë më të afërt se kurrë, derisa Gania po provonte që ta bënte për vete, Albën.

Por se çfarë po ndodh mes tyre, mund ta gjykoni edhe vetë ju, duke parë videot në linqet e mëposhtme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here