Nënë e dy fëmijëve por Genta “çmend” rrjetin me linjat trupore

0
117

Këngëtarja kosovare Genta Ismajli ka kohë që është distancuar nga muzika.

Ajo është bërë nënë e binjakëve, një vajze dhe një djali, duke qenë më e përkushtuar tek bashkëshorti dhe tek fëmijët.

Por ajo i është kthyer sezonit të dasmave ku në këtë të fundit ka mahnitur me paraqitjen.

E veshur me një fustan të ngjitur për trupi mahniti me asetet seksi.

Leave a Reply