Marigona e Robinit përmes një imazhi e dëshmon se ka qenë e ëmbël që nga lindja

0
125

Marigona Krasniqi është një nga modelet shqiptare më të komentuara të show bizzit.

Bukuroshja tani më është në qendër të vëmendjes duke qenë edhe gruaja e boksierit, Robin Krasniqi.

Qifti tanimë janë edhe prindër të një djali.

Modelja së fundi ka bërë një bisedë me fansat në Instagram ku është pyetur se a ka qenë njësoj e bukur siç është tani.

Dhe, përgjigja e saj ka qenë se po “që nga lindja”, duke postuar një fotografi ku duket rreth moshës katër apo pesë vjeçare.

Shiko foton:

Leave a Reply