Kjo nuk pritej, publikohet foto e Afronës krah ish banorit më të bukur të Big Brother

0
300

Afrona Dika është modele dhe blogere e cila për publikun ishte bërë e njohur nga martesa me këngëtarin Bleron.

Me të cilin pas disa viteve ndanë udhët ndërsa Blero tashmë është në një lidhje të re.

Së fundmi në rrjet është shpërndarë një foto e Afones krah ish banorit të Big Brother Vip Kosova, Azem Gagices.

Duket se Afrona e kishte të ftuar në podcastin e saj ku ka të ftuar shumë fytyra publike./IK/

Shiko foton:

Leave a Reply