Edita Doli feston ditëlindjen, bashkëshorti i saj befason me urimin

0
222

Edita Doli, sot feston ditën e lindjes.

Në këtë ditë moderatorja mori urime të shumta nga familjarë, miq e ndjekës.

Por urimi i bashkëshortit ishte aq mbresëlënës “Urime zemer. Jetofsh sa malet!”, ka shkruar Blerimi në rrjetet e tij sociale.

Kujtojmë që Edita për kaq vite jetë ka dhënë një shembull të mirë të gruas së fortë dhe të zgjuar.

Shiko foton:

Leave a Reply