Mihrija harron se është bërë vjehërr, i duket vetja akoma nuse, vishet me dallamë dhe realizon grim të rëndë

0
143

Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Ajo vazhdon te jete aktive ne moderim por edhe ne rrjete sociale.

Mihrija ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë këngë të re, mirëpo me postimet e saj gjithmonë e mbanë afër publikun e saj besnik.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me veshje tradicionale dhe me një grim të rëndë./ORAinfo/

Shiko foton:

Leave a Reply