Kiara Tito mahnitë ndjekësit me fustan të zi

0
183

Moderatorja e DWTS, Kiara Tito vazhdon të marr vëmendjen e mediave rozë për çdo lëvizje të sajën.

Bukuroshja nuk heziton që të ndaj imazhe të reja me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan Arbresh.info.

Së fundmi, ajo shfaqet me një fustan të zi me një dizajn unik, ndërsa nuk kanë munguar as komentet pozitive.

Theksojmë, se çifti Kiara dhe Luzi thash e një kohë aludohet nëpër media se janë në pritje të fëmijës të tyre të parë.

Dyshja deri me tani nuk kanë deklaruar asnjëherë rreth kësaj çështje.

Siç shkruaj mediat rozë, Kiara dhe Luizi kanë organizuar një festë private për zbulimin e gjinisë, e që është vajzë.

Mbetet të shihet në vazhdim nëse çifti do të flasin publikisht në lidhje me ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë./Arbresh.info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here