Gruaja e Mërgim Berishës vjen në Prishtinë: A do të hyjë në Big Brother për t’u sqaruar me Vesën?

0
305

Pas një periudhe larg vendlindjes, Edona Berisha, gruaja e futbollistit Mërgim Berisha, ka mbërritur në Prishtinë.

Ndërsa lajmi për kthimin e saj ka shpërndarë shumë spekulime në rrjetet sociale, një pyetje që po qarkullon është se a do të hyjë Edona në Big Brother për të sqaruar marrëdhënien e saj me ish-shoqen, banoren e Big Brother, Vesa Vllasaliu.

Vesa Vllasaliu ka shkaktuar zjarr në media pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother Vip Kosova, duke zbuluar detaje të shumta nga jeta e saj personale.

Ajo ka akuzuar Edonën se i kishte marrë të fejuarin pak ditë para dasmës së tyre.

Replikat dhe polemikat mes tyre kanë qenë të ashpra, duke trazuar ujërat në rrjetet sociale.

Ndërkohë, Edona Berisha ka njoftuar se është kthyer në Kosovë. Me këtë rast, shumë njerëz po pyesin se a do të vendosë të hyjë në Big Brother për të përballuar akuzat dhe për të sqaruar çështjen e saj me Vesën.

Ndërsa pritet për një deklaratë zyrtare nga Edona, tensioni në rrjetet sociale rritet dhe shumë njerëz presin me padurim për zhvillimet e ardhshme në këtë histori intriguese të mediave.

Në mes të spekulimeve dhe pritjeve, një gjë është e sigurt: historia e tyre ka bërë që shumë njerëz të ndjekin ngjarjet në Big Brother me një interes të veçantë.

Leave a Reply