Gjiko lanson projektin e ri muzikor

0
121

Reperi i njohur Gjiko sot ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kjo këngë është në bashkëpunim me artistin Young Zerka, shkruan lajmi.net

Teksti është shkruar nga dyshja dhe Edlir Begolli, ku ky i fundit është edhe producent i këngës.

Ky projekt muzikor është i kompletuar edhe në aspektin vizual ku është përkujdesur Max-Production.

Leave a Reply